PODUJATIA

Poďte s nami do jaskyne 
Trenčianske múzeum a Jaskyniarsky klub Strážovské vrchy Slovenskej speleologickej spoločnosti pozývajú širokú verejnosť na prednášku Poďte s nami do jaskyne dňa 1. 12. 2009 o 16.30 v stálej expozícii Trenčianskeho múzea v Trenčíne, Mierové námestie 46.

Na stiahnutie : pdf Pozvánka [222.0kB]

Mapovací kurz SSS 
Oznamujeme záujemcom z radov SSS, že v dňoch 4. – 6. 12. 2009 sa v rámci Speleologickej školy SSS uskutoční speleologický mapovací kurz v oblasti Demänovskej doliny.
Miesto konania: „Speleodomec“ v Demänovskej doline, nachádza sa asi 1,5 km povyše parkoviska pod Jaskyňou slobody, vpravo pri ceste. Začiatok kurzu o 10.00.
[Zdenko Hochmuth, vedúci kurzu]

Na stiahnutie : pdf Pozvánka [81.0kB]

60. rokov Slovenskej speleologickej spoločnosti 
Vážení predsedovia oblastných skupín a klubov Slovenskej speleologickej spoločnosti, srdečne Vás pozývame na seminár: 60. rokov Slovenskej speleologickej spoločnosti
[Bohuslav Kortman]

Na stiahnutie : pdf Pozvánka [79.0kB]

# 17. Speleomíting 2008 
Pozvánka na najvýznamnejšie slovenské jaskyniarske podujatie.
[Výbor SSS/Oľga Miháľová]

Speleomeeting 2008
Invitation for a most significant undertaking of slovak cavers
[SSS committee/Oľga Miháľová]


Na stiahnutie : doc dokument Pozvánka 2008 [39.4kB], doc dokument An official card of invitation 2008 [38.4kB]

# 14. Medzinárodný speleologický kongres
  Koncom augusta sa konalo v gréckych Aténach vrcholné podujatie svetovej speleológie - v poradí už 14. Medzinárodný speleologický kongres, ktorý organizovala Medzinárodná speleologická únia v spolupráci s gréckymi jaskyniarmi a karsológmi. Na Kongrese mala zástupcov aj Slovenská speleologická spoločnosť. Veľmi radi zverejníme na stránkach SSS postrehy i dojmy tých, ktorí v Grécku slovenskú speleológiu reprezentovali. Očakávame Váš príspevok.
[redakcia]

# 46. jaskyniarsky týždeň SSS Belianske Tatry 2005
  [ JK Spišská Belá, Vladimír Fudaly ]

Jaskyniarska skupina Spišská Belá počas svojej 50-ročnej histórie už štvrtý krát hostila jaskyniarsku verejnosť aj s medzinárodnou účasťou. Napriek predchádzajúcim nepriaznivým poveternostným podmienkam 20. 07.2005 sa uskutočnilo v Chatovej osade Šarpanec v popoludňajších hodinách otvorenie JT, ... Na stiahnutie :  JT 2005 [530kB]


Odtestujte novú verziu webstránky ako prvý....

www.sss.sk/joomla
© 2008 Slovenská speleologická spoločnosť, všetky práva vyhradené,                         Unicorn webworks