Redakcia

Zodpovedny redaktor: Mgr. Lukáš Vlček
redaktor: Michal Danko
správa webu: 4D, s.r.o.


V najbližšom období bude stránka dočasne fungovať v starom režime, t.j. vo forme ako ju návštevníci poznajú dnes. V priebehu tohoto obdobia bude priebežne pripravovaná nová koncepcia stránky www.sss.sk. Akékoľvek Vaše návrhy týkajúce sa formy či obsahu webovej stránky SSS, nové nápady, postrehy, zmeny i Vaše pripomienky môžete adresovať na nižšie uvedený kontakt:

e-mail: michal.danko@gmail.com


The web-site of Slovak Speleological Society (www.sss.sk) will be running the old way for a limited period of time. During this period, a new page will be prepared.
In case you have any proposal regarding the www.sss.sk web-site, please share your ideas with us through the above-mentioned contact.
Thank you.


POMOC PRI ZAPOJENÍ SA DO DISKUSNÉHO FÓRA sss.sk

1. Ako sa tam dostať ?
Buď z www.sss.sk , v ľavom menu 3.položka zvrchu "Fórum" alebo priamo vo webovom prehliadači http://www.sss.sk/_forum
2. Ako zadať príspevok ako anonymný prispievateľ ?
V strednej časti /vertikálne/ je text "Všetko o jaskyniach" tento text je aktívny odkaz, takže po kliknutí Vás dostane do stránky kde sú príspevky/témy/. Tu stačí kliknúť na tlačítko "Nová téma" a písať .... odoslanie sa urobí stlačením tlačítka "Odoslať " v dolnej časti stránky.
3. Ako odpovedať na nejaký príspevok ?
Z hlavnej stránky fóra klikni na "Všetko o jaskyniach" a vyber príspevok/tému/ hore sa objaví tlačítko "Odpoveď" na ktoré kliknete a odpovedáte.


Odtestujte novú verziu webstránky ako prvý....

www.sss.sk/joomla
© 2008 Slovenská speleologická spoločnosť, všetky práva vyhradené,                         Unicorn webworks